preskoči na sadržaj

Osnovna škola Andrije Palmovića Rasinja

Login
 

Tražilica
Andrija Palmović

         

Andrija Palmović hrvatski je pjesnik rođen u Rasinji 27. studenog 1847. godine. Pisao je balade i romance, a tematski svjetovi vezani su ponajviše uz domoljubne i ljubavne motive.

 

Kalendar
« Kolovoz 2022 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Prikazani događaji

Djelatnici

RAVNATELJ: Krunoslav Belaj

RAZREDNA NASTAVA

Redni

broj

Ime i prezime

Razred

1.

 Marina Zrinski

1. RAZRED RASINJA

2.

 Jasna Fajfarić

2. RAZRED RASINJA

3.

 Vesna Hanzlić

3. RAZRED RASINJA

4.

 Jasna Belaj

4. RAZRED RASINJA

5.

 Božica Kivač

2. RAZRED PŠ KUZMINEC

6.

 Dajana Kučan

3. RAZRED PŠ KUZMINEC

7.

 Lea Ljubić

1. RAZRED PŠ KUZMINEC

4. RAZRED PŠ KUZMINEC

8.

 Ljiljana Zagrajski

1. RAZRED PŠ SUBOTICA PODRAVSKA

2. RAZRED PŠ SUBOTICA PODRAVSKA

9.

 Gordana Pribeg

3. RAZRED PŠ SUBOTICA PODRAVSKA

4. RAZRED PŠ SUBOTICA PODRAVSKA

10.

 Marina Levak

1. RAZRED PŠ VELIKI POGANAC

 11.

 Tanja Punek

2. RAZRED PŠ VELIKI POGANAC

3. RAZRED PŠ VELIKI POGANAC

  12.

 Vedran Savić

4. PŠ VELIKI POGANAC

PREDMETNA NASTAVA

Redni broj

Ime i prezime

Predmet

1.

 Višnja Sesvečan

Hrvatski jezik

2.

 Marina Kovaček

Hrvatski jezik

3.

 Marina Zember

Hrvatski jezik

4.

 Zvonimir Haramija

Likovna kultura

5.

 Josipa Ostreš

Glazbena kultura

6.

 Igor Jakupec

Glazbena kultura

7.

 Kristina Jakopović

Engleski jezik

8.

 Sunčica Vuljak

Njemački jezik

9.

 Željka Štabi

Engleski jezik

10.

 Ivana Križanić

Matematika

11.

 Mario Sinovec

Matematika

12.

 Sandra Mekota – Šadek

Priroda, Kemija, Biologija

13.

 Saša Mišir

Fizika

14.

 Krunoslav Havaić

Povijest

15.

 Snežana Gabaj

Geografija

16.

 Anka Gačić

Tehnička kultura

17.

 Hrvoje Pečarić

Tjelesna i zdravstvena kultura

18.

 Anita Bakovljanec

Katolički vjeronauk

19.

 Kristina Špoljarić

Katolički vjeronauk

20.

 Mirela Međimorec

Katolički vjeronauk

21.

 Svetlana Todorović

Pravoslavni vjeronauk

22.

 Dubravko Stančec

Informatika

23.

 Tajana Brnica

Informatika

 

 

 

STRUČNI SURADNICI

Redni broj  Ime i prezime  Radno mjesto

1.

 Sonja Geci

 Pedagoginja

2.

 Josip Ferlindeš

 Knjižničar

OSTALI DJELATNICI ŠKOLE

Redni broj

 Ime i prezime

Radno mjesto

1.

 Rosana Guslov

Tajnica škole

2.

 Melita Hadelan

Knjigovođa

3.

 Stjepan Mihalić

Domar-ložač

4.

 Verica Henezi

Kuharica

5.

 Vera Vrapčević

Spremačica

6.

 Draženka Sabolić

Spremačica

7.

 Nada Peršić

Spremačica

8.

 Morana Špernjak

Spremačica -kuharica

9.

 Dražena Oroš

Spremačica -kuharica

10.

 Brankica Smoljanović

Spremačica -kuharica

 




preskoči na navigaciju