preskoči na sadržaj

Osnovna škola Andrije Palmovića Rasinja

Login
 

Tražilica
Andrija Palmović

         

Andrija Palmović hrvatski je pjesnik rođen u Rasinji 27. studenog 1847. godine. Pisao je balade i romance, a tematski svjetovi vezani su ponajviše uz domoljubne i ljubavne motive.

 

Kalendar
« Kolovoz 2022 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Prikazani događaji

Informacije za roditelje
TERMINI ZA INDIVIDUALNE INFORMATIVNE RAZGOVORE
RAZREDNICI - MATIČNA ŠKOLA
šk. god. 2021./2022.
 
 
1. razred - Marina Zrinski srijeda 16,15 – 17,00
 
2. razred - Jasna Fajfarić srijeda 14,25 – 15,10
 
3. razred - Vesna Hanzlić ponedjeljak 16,15 – 17,00
 
4. razred - Jasna Belaj ponedjeljak 14,30 – 15,15
 
5.a - Višnjica Sesvečan petak 9,00 – 9,45
 
5.b - Anita Bakovljanec srijeda 9,00 – 9,45
 
6.a - Krunoslav Havaić četvrtak 7,30 – 8,15
 
6.b - Sandra Mekota Šadek srijeda 9,00 – 9,45
 
7.a - Zvonimir Haramija četvrtak 11,30 – 12,15
 
7.b - Josipa Ostreš srijeda 10,00 – 10,45
 
8.a - Hrvoje Pečarić petak 10,45 – 11,30
 
8.b  - Snežana Gabaj srijeda 11,30 – 12,15
 
 
TERMINI ZA INDIVIDUALNE INFORMATIVNE RAZGOVORE 
PREDMETNI UČITELJI 
šk. god. 2021./2022
 
Marina Kovaček - utorak 8,15 – 9,00
 
Marina Zember - petak 8,55 – 9,40
 
Kristina Jakopović - petak 10,00 – 10,45
 
Ivana Križanić - četvrtak 10,45 – 11,30
 
Mario Sinovec - četvrtak 10,45 – 11,30
 
Saša Mišir - srijeda 10,45 – 11,30
 
Anka Gačić - ponedjeljak 12,15 – 13,00
 
Dubravko Stančec - utorak 8,55 – 9,40
 
Sunčica Vuljak - četvrtak 14,30 – 15,15
 
Igor Jakupec - MŠ: utorak 13,30 – 14,15
 
Željka Štabi - MŠ: ponedjeljak 16,00 – 16,45
 
Tajana Brnica  - MŠ: petak 15,00 – 15,45
 
Anita Bakovljanec - PŠ V. Poganac: četvrtak 9,30 – 10,15
 
Kristina Špoljarić - MŠ: ponedjeljak 12,00 – 12,45
 
Mirela Međimorec Stančin - PŠ Kuzminec: petak 9,50 – 10,35
 
Svetlana Todorović - MŠ: ponedjeljak  11,30 – 12,15
 
 
TERMINI ZA INDIVIDUALNE INFORMATIVNE RAZGOVORE 
RAZREDNICI – PODRUČNE ŠKOLE
šk. god. 2021./2022.
 
 
PŠ SUBOTICA PODRAVSKA
1. razred - Ljiljana Zagrajski srijeda 12,15 – 13,00
2. razred - Ljiljana Zagrajski srijeda 12,15 – 13,00
 
3. razred - Gordana Pribeg petak 10,00 – 10,45
4. razred - Gordana Pribeg petak 10,00 – 10,45
 
PŠ KUZMINEC
1. razred - Lea Ljubić srijeda 8,50 – 9,35
 
2. razred - Božica Kivač ponedjeljak 8,50 – 9,35
 
3. razred - Dajana Kučan petak 8,50 – 9,35
 
4. razred - Lea Ljubić srijeda 8,50 – 9,35
 
PŠ VELIKI POGANAC
1. razred - Marina Levak petak 10,35 – 11,20
 
2. razred - Tanja Punek četvrtak 10,00 – 10,45
 
3. razred - Tanja Punek četvrtak 10,00 – 10,45
 
4. razred - Vedran Savić petak 9,45 – 10,30
 
 

 

preskoči na navigaciju