« Ožujak 2024 »

PROJEKTNI DAN 2015.
Autor: Vesna Zamljačanec, 27. 10. 2015.

PROJEKTNI DAN-DANI KRUHA I ZAHVALNOSTI ZA PLODOVE ZEMLJE

Dana 15. listopada 2015. godine naša učenička zadruga  „Kupina“ organizirala je projektni dan s radionicama povodom obilježavanja Dana kruha.

Zbog lošeg vremena izložbeni stolovi s plodovima jeseni organizirani su po hodnicima škole. Ove godine stolove je obišla komisija te su najljepšim proglašeni stolovi 1.   te 7. a.  razreda. Učenici tih razreda nagrađeni su prigodnim nagradama za svoj trud i prezentaciju.

Prigodni program u školskoj dvorani započeo je školski zbor himnom zadrugara „Mi smo mali zadrugari“. Nakon igrokaza, recitacija uslijedio je blagoslov. Programu je nazočio i g. Ivan Pal zamjenik župana Koprivničko-križevačke županije.

Nakon blagovanja kruha i krušnih proizvoda slijedile su radionice.

Radionice:

1. gosti iz OŠ Martijanec –izrada košara od pruća-voditeljice Sabina Lončarić i Anita Pretković
2. kviling-voditeljice Kristina Jakopović i Marina Zrinski
3. izrada predmeta od perušine- voditeljica Jasna Belaj
4. Iglice-izrada ukrasnih predmeta voditeljica Snežana Gabaj
5. likovna oslikavanje prozora-voditelj Zvonimir Haramija
6. kaširanje-voditeljica Sandra Mekota-Šadek
7. izrada svijeća-voditeljica Anita Bakovljanec
8. izrada jabučnog octa- voditelj Krunoslav Havaić
9. izrada pekmeza i sirupa protiv kašlja- voditelji Ivana Križanić, Višnjica Sesvečan i Sunčica Vuljak
10. izrada mirisnih paketića od lavande-voditeljica Vesna Hanzlić
11. novinarska grupa-izradila prezentaciju,  članak za novine i web škole- voditeljica Kornelija Havaić
12. radionice Male škole – voditeljica teta Ivana Knapić

Krovna mapa za ovu stranicu nije postavljena, pa nema dokumenata za prikaz.